Naujienos

Tvarūs pokyčiai: pereiname prie neatskiriamų kamštelių

Plastiko tarša – didžiulė grėsmė mūsų planetai. Kasmet į pasaulio vandenynus patenka apie 8 milijonai tonų plastiko, o plastikiniai kamšteliai – tarp 10-ies gausiausiai randamų šiukšlių paplūdimiuose. Prisidėdami prie šios problemos sprendimo, džiaugiamės galėdami pranešti, kad pereiname prie neatskiriamų kamštelių!

Šis reikšmingas pokytis, inicijuotas Europos Sąjungos Vienkartinio plastiko mažinimo direktyvos, palies visus mūsų gaiviųjų gėrimų prekės ženklus, įskaitant RASA ar SELITA KLASIKA, o visa tai įgyvendinti įsipareigojame jau nuo 2024 liepos mėn. pradžios.

Ką tai reiškia vartotojams?

Buteliai ir toliau bus atsukami taip pat, kaip ir anksčiau. Skirtumas tik tas, kad atidarius butelį, kamštelis liks prie jo pritvirtintas per apsauginį žiedą. Toks dizainas leis sumažinti plastiko atliekų kiekį ir paskatinti tinkamą pakuočių rūšiavimą bei perdirbimą.

Kodėl tai svarbu?

Pereinant prie neatskiriamų kamštelių siekiama sukurti pakuočių žiedinę ekonomiką. Tai reiškia, kad kiekvienas butelis ir kamštelis bus surenkami, perdirbami ir pakartotinai naudojami gaminant naujus produktus. Tokiu būdu sumažinsime pakuotės anglies dioksido pėdsaką ir užtikrinsime švaresnę aplinką.

Atsakomybė – mūsų įmonės vertybė

Būdami didele įmone, jaučiamės atsakingi už aplinkos taršos mažinimą, todėl stengiamės nuolat ieškoti tvarių gamybos sprendimų savo veikloje. Be perėjimo prie neatskiriamų kamštelių, jau ilgą laiką naudojame švarią saulės energiją ir perdirbamas PET žaliavas. Ši Europos Sąjungos direktyva paskatina mus toliau tobulinti savo gamybos procesus ir taikyti dar tvaresnius sprendimus. Tikime, kad šis pokytis bus naudingas aplinkai ir bus palaikomas mūsų klientų.