Naujienos

RASA prekės ženklas – pagrindinis Rasos šventės rėmėjas

Jau 3 metus iš eilės RASA prekės ženklas yra vienas iš pagrindinių Rasos šventės Kernavėje rėmėjų – šie metai ne išimtis. Ši ypatinga šventė, atspindinti svarbiausią vidurvasario prasmę, kasmet suburia tūkstančius žmonių Kernavėje, norinčių pagerbti senovės lietuvių tradicijas ir pasimėgauti gyva muzika bei šokiais iki paryčių. Būtent Kernavėje 1967 m. pirmą kartą lietuviška Rasos šventė buvo surengta pagal archajiškus baltų genčių papročius, suteikdama jai išskirtinę istorinę reikšmę.

Mums Rasos šventė – tai ne tik vidurvasario šventė, bet ir ypatinga proga RASA prekės ženklo vardui paminėti. Taigi birželio 23 dieną įsikūrėme Kernavės piliakalnių apsuptyje, o kiekvienas aplankęs mus galėjo išbandyti sėkmę, sukant laimės ratą ir laimint gaiviųjų RASA prizų.

Pramogos ir prizai visai šeimai

Iš viso nemokamai išdalinome net 1000 vnt. gėrimų, tarp kurių – įvairiausių skonių RASA vaisvandeniai bei Druskininkų RASA mineralinis vanduo. Mūsų paviljone taip pat buvo įrengta 360° video platforma, kurios dėka, lankytojai galėjo įamžinti akimirkas su laimėtais RASA prizais. Be to, išskirtinį dėmesį skyrėme mažiesiems, dovanodami jiems savo atributiką: muilo burbulus, spalvinimo knygutes ir įvairiaspalvius balionus.

Sulaukėme didžiulio susidomėjimo iš įvairaus amžiaus grupių žmonių: šeimų su mažamečiais vaikais, paauglių, jaunų porų, senjorų ir net užsieniečių. Mums tai didelis įvertinimas, kad galime dalintis savo produktais su tokia plačia auditorija. Be to, turėjome puikią progą visiems priminti RASA asortimentą bei pristatyti naujieną – RASA SULTINGA mangų-apelsinų skonio negazuotą gaivųjį gėrimą.

Tikslas – stiprinti ryšį su vartotojais

Dalyvaudami renginyje, siekėme ne tik didinti prekės ženklo žinomumą, bet svarbiausia – sustiprinti ryšį su savo vartotojais. Lankytojų prašėme pasidalinti atsiliepimais apie RASA produktus, kad suprastume, kurie iš jų yra mėgstamiausi ir dažniausiai pasirenkami. Tikime, kad būtent nuoširdus grįžtamasis ryšys leidžia mums tobulėti, nes gyvo bendravimo dėka, galime geriau pažinti savo vartotojus ir suprasti, kokių skonių mūsų asortimente trūksta bei ką naujo galėtume pasiūlyti.

Šeima ir lietuviškumas – didžiausios vertybės

Mes džiaugiamės atstovaudami lietuvišką prekės ženklą ir būdami Kernavėje vyksiančios Rasos šventės dalimi. Taigi tariame nuoširdų ačiū visiems mus aplankiusiems ir tikimės kitais metais susitiksime vėl!